Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 May 2019 01:22

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1779 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 174, 175, 176, 177, 178
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2019 12:55 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhaba,

17 Kasim'da parmak izi verdigim 3 yillik uzatma vizem tam 5. ayin doldugu gun olumlu sonuclandi.

Herkesin basvurularinin olumlu olmasi dilegiyle.

Selamlar

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2019 10:37 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Koç
mertidinle yazdı:
Merhaba, 2. Başvurumu yaptım internetten hepsini screen yaptım 5 nisanda internetten yolladım ve ödemeyi yaptım. 18 nisanda randevu verdi bana parmak izi için ve tüm screen yaptığım faturalar gelirler giderler herşeyi muhasebe evraklarımı filan teslim etmeye gidicem ve ingilizcem sadece kebabcı seviyesi kadar. Sanırım başvuru şekli değişti daha önceden yolluyorduk. Ben gittiğimde yanımda ingilizce bilen arkadaşımı götürürsem ekstra gözden düşermiyim yada not olarak “ingilizceyi 1 yılda geliştirememiş” diye not düşerler mi merak ediyorum. Belkide sadece prmak izi verip , evrakları verip gidiceğim. Ne oluyo o aşamada bilmediğim için sormak istedim merakımdan. Acaba bilen var mı ?

Merhaba,
Ben Croydon'dan basvurdum. Sadece basvuruyu ve biyometrigi aliyorlar. Is ve surecle ilgili herhangi bir soru sormuyorlar. Bence bir sorun yasamazsiniz ama birisini gotururseniz de sorun olacagini hic zannetmiyorum.

Kolay gelsin!

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2019 12:50 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: -
Selamlar,

Biz esimle Ankara Anlasmasi’yla geldik ve 6 aydir Londra’da yasiyoruz. Eylul’de uzatmaya basvuracagiz. Bir arkadasimdan islak imzasiz veya ev adresine gelmeyen banka dokumlerini kabul etmediklerini duydum. Is hesabimiz Barclays’de, oradan imzali dokum almak sorun degil ancak kisisel hesaplarimiz icin Monese kullaniyoruz ve maaslar Monese’ye odeniyor. Monese fiziksel bir banka olmadigi icin statement sadece pdf mobil aplikasyondan emaile gonderilebiliyor. Bu statementlar imzasiz ve damgasiz oluyor.

Benim sorum,
Uzatmada personal account dokumlerini de imzali ve damgali olmasini zorunlu tutarlar mi?
Baska bankaya gecsek gene 6 ay boyunca Monese kullanmis olacagiz, bu konuda yapabilecegimiz bir sey yok. Bu konu problem yaratir mi?
Daha once Monese ya da Monzo’yu personal account olarak kullanip uzatmaya basvurmus arkadaslar var mi?

Yardimci olabilirseniz cok seviniriz.

Tesekkurler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2019 20:08 
Kullanıcı avatarı
Islak imzaya gerek yok. Zaten yeni sistemde online olarak taranmis evraklari yukluyorsunuz. Monese’den indirdiginiz PDF dosyalarini kullanabilirsiniz. Sikinti olmaz.

Boyle ufak tefek seylere pek takilmayin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 May 2019 20:42 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Aslan
biri yeni online sistemde ne tür belgeler istediklerini anlatabilir mi teşekkür.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 May 2019 19:38 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Arkadaşlar merhaba. Benim şu an 1 yıllık vizem mevcut. Ağustos’un sonunda bitecek fakat bazı nedenlerden dolayı vizemi uzatmayıp dönmeyi düşünüyorum. Vize bitiş tarihinde değilde 1-2 ay sonrasında Türkiye’ye dönmek istersem kaçak konumuna düşeceğim için herhangi bir sıkıntı zorluk ceza gibi bir sorun yaşar mıyım? Eğer öyleyse mesela home office uçak biletimi Ekim ayına aldığımı söyleyip belirtirsem ne gibi bir yol izlemeliyim. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler şimdiden

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 May 2019 11:46 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Shqiptar1 yazdı:
Arkadaşlar merhaba. Benim şu an 1 yıllık vizem mevcut. Ağustos’un sonunda bitecek fakat bazı nedenlerden dolayı vizemi uzatmayıp dönmeyi düşünüyorum. Vize bitiş tarihinde değilde 1-2 ay sonrasında Türkiye’ye dönmek istersem kaçak konumuna düşeceğim için herhangi bir sıkıntı zorluk ceza gibi bir sorun yaşar mıyım? Eğer öyleyse mesela home office uçak biletimi Ekim ayına aldığımı söyleyip belirtirsem ne gibi bir yol izlemeliyim. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler şimdiden

Bence kacak durumuna dusurme kendini. Ilerde turist olarak bile vize almana engel olabilir. 3 yillik uzatmaya basvurup sonucunu beklemeden donebilirsin sonucta Turkiye'ye. Eger 3 yillik uzatmayi istemediginden eminsen formalite bir basvuru yapabilirsin sadece basvurmus olmak icin.

Bu arada bir soru da benden, yakin zamanda 3 yillik uzatmasini 5 aydan kisa surede alan var mi?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 19:20 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Aslan
aramızda online başvuru yapıp sonuç alan yok mu?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2019 14:53 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
london06 yazdı:
biri yeni online sistemde ne tür belgeler istediklerini anlatabilir mi teşekkür.

Belgeler ayni ama banka dokumu, masraf gibi elektronik dokumanlari print etmeden yukleyebildigin icin daha kolay. Tabi bazi diger basili dokumanlari da scan etmen gerekiyor. Illa su belgeyi yukle diye bir liste yok hatirladigim kadariyla. Birkac belge kategorisi var, her basvuran kisi icin o kategorilerden istedigin belgeyi kendin yukluyorsun. Ben 19 Ocak'ta biyometrik verdim ama henuz ses yok. Kolay gelsin!

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1779 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 174, 175, 176, 177, 178

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: