Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 24 May 2019 17:12

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1779 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 174, 175, 176, 177, 178  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2019 12:38 
Kullanıcı avatarı
30 Kasim, ilk 3 yillik uzatma basvuruma 21 Subat'ta olumlu bir cevap mektubu, pasaportum ve evraklarim elime ulasti. Mart basinda Turkiye'de bir universiteden 1 haftalik workshop vermek uzere davet edilmistim, Subat basinda bu davet mektubunu ve yine Mart sonunda Italya'da katilmam gereken isle ilgili bir fuar icin yaptigim ayarlamalari yazdim. Saniyorum bunun uzerine biraz erken cevap verdiler. Bu sekilde etkinliklere katilabilecegim icin cok seviniyorum tabii, yoksa yapilan masraflar bosa olmus olucakti.

Bekleyen herkese kolay gelsin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2019 09:46 
Kullanıcı avatarı
22 Ekim'de 3 yıllık uzatma için evraklarımızı postaya verdik.
7 Mart 2019 oldu hala ses yok. Benzer durumda olanlar var mı? Ya da Ekımde basvurmus ve sonuc almıs olanlar.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2019 14:37 
Kullanıcı avatarı
Bahtsizankarali yazdı:
Selam arkadaşlar, ben 1+ 3 yaptım bitti geçen Ekim 16’da tekrar yolladım kendim düzenleyip evrakları Ekim başında yolladım 3 ay oldu hala bir haber yok. Ellerine evraklar ulaştı mı onunla ilgili de bir haber yok. Sizlerin bilgisi var mı bu adamlar evrakları aldıysa ne bir mail atıyor ne bir mektup yani bir şeyler ters gidiyor olabilir mi ? Bilen varsa beni bi aydınlatsın lütfen.

Benzer durum bizdede mevcut , vizenizin sonucu belli oldumu ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2019 13:32 
Kullanıcı avatarı
Merhabalar, uzatma basvurum yaklasti ancak suan calisitgim recruiter contract uzatmada sikinti cikariyor. soyle ki; brp istediler durumu anlattigimda ise home office'den calisabilir yazisi istediklerini soylediler. calisabilir yazisi nasil alabiliriz? bilgisi olan var mi?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2019 10:10 
Kullanıcı avatarı
fred yazdı:
Merhabalar, uzatma basvurum yaklasti ancak suan calisitgim recruiter contract uzatmada sikinti cikariyor. soyle ki; brp istediler durumu anlattigimda ise home office'den calisabilir yazisi istediklerini soylediler. calisabilir yazisi nasil alabiliriz? bilgisi olan var mi?

recruiter firma dosya numarasıyla kendi sorabiliyor Home office'e diye biliyorum. Ayrıca ECAA ile ilgili gov.uk deki linki gösterin. Normalde sorun yapmıyorlar. birçok kişi bu vizeyle iş yapıyor. Bir de dosyayı içeri verince en az 4-5 ay da öyle bekleyecekler sonuçta.

https://www.gov.uk/turkish-business-per ... -your-visa

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2019 16:13 
Kullanıcı avatarı
Misafir yazdı:
22 Ekim'de 3 yıllık uzatma için evraklarımızı postaya verdik.
7 Mart 2019 oldu hala ses yok. Benzer durumda olanlar var mı? Ya da Ekımde basvurmus ve sonuc almıs olanlar.

Sizinkisi ilk 3 yillikmi yoksa 2. 3 yillikmiydi ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2019 14:27 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Ankara Antlaşması 1 yıllık
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Heyecanlı
Burcu: -
Selamlar
3 yıllık vize basvurumu yeni yaptım, ek iş yapmak istiyorum kendi işimle çok ilgili olmayan bir sektörde.
Ve kazancım banka hesabıma yatmak durumunda. Bunun herhangi bir sakıncası var mıdır homeoffice açısından? Kendi işimi eksiksiz yaptığımı ispat edip yanında da ek işin evraklarını sunamaz mıyım?
Bir de güvenilir bir muhasebeciyle çalışmak istiyorum, öneriniz var mıdır?
Şimdiden teşekkürler..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2019 22:12 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Boğa
Merhaba arkadaşlar.
İçimizde 3 yıllık vize reddi alan varmıdır acaba?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2019 18:24 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Boğa
Merhaba, 2. Başvurumu yaptım internetten hepsini screen yaptım 5 nisanda internetten yolladım ve ödemeyi yaptım. 18 nisanda randevu verdi bana parmak izi için ve tüm screen yaptığım faturalar gelirler giderler herşeyi muhasebe evraklarımı filan teslim etmeye gidicem ve ingilizcem sadece kebabcı seviyesi kadar. Sanırım başvuru şekli değişti daha önceden yolluyorduk. Ben gittiğimde yanımda ingilizce bilen arkadaşımı götürürsem ekstra gözden düşermiyim yada not olarak “ingilizceyi 1 yılda geliştirememiş” diye not düşerler mi merak ediyorum. Belkide sadece prmak izi verip , evrakları verip gidiceğim. Ne oluyo o aşamada bilmediğim için sormak istedim merakımdan. Acaba bilen var mı ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2019 19:50 
Kullanıcı avatarı
Merhaba Arkadaslar,

Ben 3 yillik basvurumu Ocak ortasinda iceri yolladim. Ne kadar suruyor bekleme sureci? Suan hangi aya bakiyorlar? Bilgisi olan paylasabilirmi lutfen

Tesekurler

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1779 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 174, 175, 176, 177, 178  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Engineer1000 ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: