Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 24 Mar 2019 07:16

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1766 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 173, 174, 175, 176, 177  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2019 19:22 
Kullanıcı avatarı
Misafir yazdı:
Herkese Merhaba İlk 3 yıllık uzatma başvuru tarihi 7.Eylül.2018 henüz sonuç yok

3 yillik geldigi tarih 24.01.2019 darisi diger bekleyenlerin basina.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2019 10:56 
Kullanıcı avatarı
Son zamanlarda basvurusu normal cevap verilis zamani (4,5 ay civari) once gelen oldu mu? Ben de is ile ilgili senede bir kere yapilan bir fuar icin onceden ayarlamalarimi yapmistim, sonradan bunu mektup ile Home Office e de attim fakat saniyorum normal sureden bir ay kadar evvel pasaportum elime ulasmaz ise bu etkinligi kaciracagim :(

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2019 19:48 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
psekerr yazdı:
Merhaba Arkadaslar, bütün gün bu forumda gezdim ama istedigim gibi bir cvp bulamadım. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz? Ankara Antlaşmasında 1 yılım dolmak üzere ve 3 yıllığa basvuruda bulunacağım. Danışmanla değil kendim yapmak istiyorum bu sefer, gov.uk.co dan baktım fakat ilk basvurulara dayalı bilgiler bulabildim genelde... Artık online basvuru yapabiliyoruz değil mi? Nereden? tekrar business plan hazırlamalıyım değil mi? Nasıl bir yol izlemem lazım? please help :((

https://www.gov.uk/turkish-business-person/apply
burdan bakabilirsin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 02:59 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Arkadaşlar UK'de oturum ve çalışma vizesini aldıktan sonra, diğer avrupa ülkelerine vizesiz gidebiliniyor mu?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 08:59 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: Balık
peerlessman yazdı:
Arkadaşlar UK'de oturum ve çalışma vizesini aldıktan sonra, diğer avrupa ülkelerine vizesiz gidebiliniyor mu?

UK Schengen sistemine dahil olmadigi icin gidilemiyor, ayrica vize almaniz gerekiyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 12:13 
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar merhaba, önemli bir konuda sizlere danışmak istedim. Vizemiz Mayıs ayında bitiyor, uzatma vizesine başvurmak üzereyiz fakat cevap alınmasının minimum 3-4 ay sürdüğü söyleniyor, kızımın da haziran ayında üniversite sınavı için bir haftalığına Türkiye’ye dönmesi gerekiyor. Uzatma vizesinden de henüz sonuç almamış olacağımız için ülkeye girişi mümkün olmayacak. Danıştığımız birisi üniversite sınavına girecek olmasının Home Office’in umrunda olmayacağı, uzatma aşamasında kesinlikle İngiltere dışına çıkmamasını, çıkarsa da vizesini kaybedeceği söyledi. Sizce ne yapmalıyız, ülkeye geri girebilmesi için turist vizesine mi başvurmalıyız? Bunun gibi bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı, ne tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 12:55 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: -
Arkadaşlar merhaba, önemli bir konuda sizlere danışmak istedim. Ankara Antlaşmasında ilk senemiz, vizemiz Mayıs ayında bitiyor. Uzatma vizesine başvurmak üzereyiz fakat cevap alınmasının minimum 3-4 ay sürdüğü söyleniyor, kızımın da haziran ayında üniversite sınavı için bir haftalığına Türkiye’ye dönmesi gerekiyor. Uzatma vizesinden de henüz sonuç almamış olacağımız için ülkeye girişi mümkün olmayacak. Danıştığımız birisi üniversite sınavına girecek olmasının Home Office’in umrunda olmayacağı, uzatma aşamasında kesinlikle İngiltere dışına çıkmamasını, çıkarsa da vizesini kaybedeceği söyledi. Sizce ne yapmalıyız, ülkeye geri girebilmesi için turist vizesine mi başvurmalıyız? Bunun gibi bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı, ne tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 16:16 
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar benim 1 yilim 4 ay sonra doluyor. Ev telasi, yeni hayat ve çeşitli zorluklar derken zaman hızlıca geçti. Yeteri kadar fatura kesemedim.
Bu durum da buyuk bir sorun benim için. Sizler nasil halledebildiniz ilk yılınızda bana bir yol göstere bilecek arkadaş var mıdır bu konuda?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 16:28 
Kullanıcı avatarı
Misafir yazdı:
Misafir yazdı:
psekerr yazdı:
Merhaba Arkadaslar, bütün gün bu forumda gezdim ama istedigim gibi bir cvp bulamadım. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz? Ankara Antlaşmasında 1 yılım dolmak üzere ve 3 yıllığa basvuruda bulunacağım. Danışmanla değil kendim yapmak istiyorum bu sefer, gov.uk.co dan baktım fakat ilk basvurulara dayalı bilgiler bulabildim genelde... Artık online basvuru yapabiliyoruz değil mi? Nereden? tekrar business plan hazırlamalıyım değil mi? Nasıl bir yol izlemem lazım? please help :((

facebook grubunda online basvuru yapanlar vardi. oradan daha kolay birilerine ulasabilirsiniz. tekrar business plan hazirlamaniza gerek yok. sadece gecirdiginiz 1 yil icerisinde isiniz ne kadar iyi yaptiginizi belgeler ile desteklemeniz yeterli(faturalar, musteri referanslari, vs vs.) ne kadar cok sayida ve cesitte destekleyici dokuman verebilirseniz o kadar iyi. fatura kesmeye ihtiyaciniz var ise yardimci olabilirim.

Hocam ben yanitiniza cevap veriyorum ama benim fatura kesmeye ihtiyacim var bana yardimci olma sansiniz var mi?

Fatura ne alanda kesiyorsunuz?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019 18:36 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: -
Green007 yazdı:
Arkadaşlar merhaba, önemli bir konuda sizlere danışmak istedim. Ankara Antlaşmasında ilk senemiz, vizemiz Mayıs ayında bitiyor. Uzatma vizesine başvurmak üzereyiz fakat cevap alınmasının minimum 3-4 ay sürdüğü söyleniyor, kızımın da haziran ayında üniversite sınavı için bir haftalığına Türkiye’ye dönmesi gerekiyor. Uzatma vizesinden de henüz sonuç almamış olacağımız için ülkeye girişi mümkün olmayacak. Danıştığımız birisi üniversite sınavına girecek olmasının Home Office’in umrunda olmayacağı, uzatma aşamasında kesinlikle İngiltere dışına çıkmamasını, çıkarsa da vizesini kaybedeceği söyledi. Sizce ne yapmalıyız, ülkeye geri girebilmesi için turist vizesine mi başvurmalıyız? Bunun gibi bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı, ne tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba.

Genel olarak basvuru surecinde iken yurtdisina cikilmasi, basvurunun geri cekilmesi olarak kabul gordugunden problem olusabilir.

Basvurunuzu yaptiktan sonra Home office'e durumunuzu belirten bir mektup yazarak sureci hizlandirmalarini isteyebilirsiniz. Genelde basvurular bu tip durumlarda hizli sonuclandirilabiliyor. Fakat eger vize memurunun aklinda basvurunuzla alakali soru olusursa 3 yillik uzatma yerine 1 yillik uzatma verip gecebiliyorlar.

3 Yillik Bio : 08 Kasim 2017
3 Yillik Sonuc : 21 Subat 2018 (3 yillik)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1766 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 173, 174, 175, 176, 177  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 21 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: