İngiltere Vizesi Destek Forumu • İngiltere'de Yaşayan Türklerin Buluşma Noktası

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Eyl 2019 20:36

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2517 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 248, 249, 250, 251, 252
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2019 12:15 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: Başvuru Hazırlığında
Ruh Hali: Heyecanlı
Burcu: Akrep
Arkadaşlar herkese selam ,
Ben uzun süredir siteye üyeyim ve bazen ara ara forumlarda bilgi alışverişinde bulunduk herkese tesekkurler.
Benim size tekrardan bı sorum olacak ,ben iki sefer ilki 2017 ikincisi 2018 yıllarında İngiltere'ye turist olarak vize başvurusunda bulunmuştum ve ikisinde de red almistim sgk dökümlerini ve maaşım yatmasına rağmen red verildi gerekcelerimi buraya atmıştım tabi bilgi sahibi olmanız acisindan.(genelde asgari bir ücretle calisiyorsan vize olumsuz oluyor Bana hep banka hesabimdan dem vurdular red gerekcelerinde) iki basvurumda da danışman kullanmıştım ama olmayınca olmuyor maalesef.Ben şuanda artık turist vizesine basvurmayacam yine red alacağımı biliyorum.Ankara anlaşması üzerinden gitmek istiyorum bir kaç gündür forumlarda araştırdığım kadarıyla önemli olan iyi bir iş planı hazirlamam işin önceliği bu ,her ne kadar da üniversite mezunu olsakta son fırsat olarak gördüğüm Ankara anlaşması vize basvurusunu şansa bırakmak istemiyorum ve işinde profesyonel bir danışman firma yada kişiler ile görüşmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olmak istiyenler mesajlarını buraya veya pk msj atabilirler ,teşekkürler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019 10:39 
Kullanıcı avatarı
Rodin yazdı:
Ben uzun süredir siteye üyeyim ve bazen ara ara forumlarda bilgi alışverişinde bulunduk herkese tesekkurler.
Benim size tekrardan bı sorum olacak ,ben iki sefer ilki 2017 ikincisi 2018 yıllarında İngiltere'ye turist olarak vize başvurusunda bulunmuştum ve ikisinde de red almistim sgk dökümlerini ve maaşım yatmasına rağmen red verildi gerekcelerimi buraya atmıştım tabi bilgi sahibi olmanız acisindan.(genelde asgari bir ücretle calisiyorsan vize olumsuz oluyor Bana hep banka hesabimdan dem vurdular red gerekcelerinde) iki basvurumda da danışman kullanmıştım ama olmayınca olmuyor maalesef.Ben şuanda artık turist vizesine basvurmayacam yine red alacağımı biliyorum.Ankara anlaşması üzerinden gitmek istiyorum bir kaç gündür forumlarda araştırdığım kadarıyla önemli olan iyi bir iş planı hazirlamam işin önceliği bu ,her ne kadar da üniversite mezunu olsakta son fırsat olarak gördüğüm Ankara anlaşması vize basvurusunu şansa bırakmak istemiyorum ve işinde profesyonel bir danışman firma yada kişiler ile görüşmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olmak istiyenler mesajlarını buraya veya pk msj atabilirler ,teşekkürler

merhaba,
turist vizesi ve ankara anlaşması birbiri ile çok alakalı değil bildiğim kadarıyla. Çok bağlayacağını düşünmüyorum. benim daha önce çalıştığım ve yönlendirdiğim herkesin de olumlu sonuç aldığı Kamil Bey'i önerebilirim size. internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. www.ukngc.com üzerinden. hayırlı olsun sizin için

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2019 20:09 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Var
Vize Türü: Turist
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
19 mart 2019 da ingiltereden başvurumuzu yapmıştık 17 haziran 2019 da vizemiz geldi darısı bekleyenlerin başına

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019 11:46 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 2
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Burcu: Kova
9 Nisan basvurdum daha cevap yok bu tarihte basvurup vize Alan varmi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019 14:50 
Kullanıcı avatarı
Misafir yazdı:
Rodin yazdı:

merhaba,
turist vizesi ve ankara anlaşması birbiri ile çok alakalı değil bildiğim kadarıyla. Çok bağlayacağını düşünmüyorum. benim daha önce çalıştığım ve yönlendirdiğim herkesin de olumlu sonuç aldığı Kamil Bey'i önerebilirim size. internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. http://www.ukngc.com üzerinden. hayırlı olsun sizin için

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019 13:51 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Burcu: Kova
nbu ara sonuc alan varmi uk den

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019 11:53 
Kullanıcı avatarı
merhaba türkiyeden başvuru sürecindeyim.

dependant durumumuz var. unmarried partner olarak. böyle bir başvuru yapan varsa, dependant için hangi evrakları eklediniz. Unmarried partner mi nişanlı kısmını mı sectiniz. İlişki ispatıyla ilgili sunduğunuz evrakları yazabilir misiniz rica etsem?

Dependants
If the applicant is coming to the UK with someone who has valid leave to remain as a Turkish ECAA businessperson, or a person who at the same time is being granted entry clearance as a Turkish ECAA businessperson they must be either the:
• dependent spouse
• civil partner
• unmarried partner
• child under 21
Paragraph 41 of HC510 states ‘The family should be regarded as consisting of the person’s wife, their children under 21, their other dependent children, and their dependants. Reference to ‘wife’ should be treated as including husband, civil partner, unmarried or same sex partner.
Page 16 of 97 Published for Home Office staff on 18 July 2019

Home office’in 2019da yayinladigi yukaridaki yazida unmarried partnerle ilgili detayli bir bilgi yok. 2 yildan fazla ayni yerde ikamet vs. gibi. Bu sekilde vize alan var mi bilgilendirebilir misiniz?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2517 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 248, 249, 250, 251, 252

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: YandexBot ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: