Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Nis 2019 12:41

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 230 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2019 10:21 
Kullanıcı avatarı
meraba arkadaslar; ben indefinite leave to remain vizemi bugun submit ettim ama vizem 7 temmuzda bitiyor.daha onceboyle erkensubmit eden varmi acaba

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2019 10:31 
Kullanıcı avatarı
meraba arkadaslar,ben bugun indefinite leave the remain basvurumu submit ettim ve vizem 1 temmuz da bitiyor. sizce bir sorun olurmu? daha once ayni seyi yapan varmi ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2019 20:50 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Aslan
Tekrar merhaba, life in uk Sinavina sitedeg
Gelen guzel destek le girdim ve gectim a yin 23 unde vizem bitiyor. Sali Yada carsamba ya b1 sinavina gun almayi dusunuyorum. Umarim gecerim sertifikam da bir hafta da gelirse sorun sorunsuz basvurumu yaparim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2019 20:53 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Aslan
Bende 15 teste calisarak gectim ingilizcem cok kotu, elementary seviyesi. O yuzden biraz daha ingilizce si iyi olan kesin gecer. B1 icin de ornek video Lara bakiyorum Bakalim artik hayirlisi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2019 18:21 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 655
Aldığı teşekkür: 580
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
duyguvolkan life in the uk testini geçersin mutlaka demiştim arkadaşım, tebrikler. B1 sınavı oldukça kolay. Örnek videoları izleyerek hazırlanabilirsin. Ayrıca birkaç yazılı örnek de mevcut yine sitelerinde. Bir form var onun çıktısını alıp kendi konu başlığını seçip sorular yöneltiyorsun ve bununla ilgili konuşuyorsun. Başvuru yaparken kişisel bilgilerini hatalı girmemeye özen göster, aksi halde sınava giremezsin. Şimdiden sınav ve vize başvurun için bol şans diliyorum. Müjdeli haberlerini bizlerle de paylaşırsın.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2019 20:19 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Kova
selam arkadaslar

2011 mayista evlilik yoluyla geldim.iki ay sonra kizim dogru.1 sene sonra esimle anlasmazlik yasayip ayrildik.2 defa vizemi uzattilar 30 aylik surecte simdiki vizem 16 mayista bitiyor

toplamda 8 yildir bu ulkedeyim bi ingiliz firmasinda full time calisiyorum kiram concil etc hepsi var
mahkeme karari ile kizimi her carsamba 3 saat goruyorum arti her iki haftada bir cumadan-pazartesiye kadar bende kaliyor xmas easter arti yazlari 3 hafta okul tatili iznimiz var bunlarin hepsi mahkeme karari ve halen boyle devam ediyor gecen seneden beri
sorum su bu sartlarda set(m) basvurmamda bi sakinca varmi yada benim durumuma gore en iyi durum hangisi !!!
basinizi agrittiysam simdiden ozur dilerim

cumleten saygilar

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2019 10:44 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Boğa
Merhabalar arkadaslar size birkac sorum olacak;
- Ben Avrupa vatandasiyla evliyim ve mart 2016 dan beri Ingilterede yasamaktayiz. Yavas yavas suresiz oturum basvuru zaman dilimine giriyorum(hazirligina) ve 28 gun erken sayar isek Subat 2021 de basvurumu gerceklestirecegim. Benim giris yaptigim tarihe gore Subat 2021'de basvura biliyorum ?
- Brexit olayindan dolayi ben ve esim suanlik 3 yildir burada oldugumuzdan dolayi pre-settled status olarak basvurmamiz mi gereklidir ?
-

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2019 10:45 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Merhabalar arkadaslar size birkac sorum olacak;
- Ben Avrupa vatandasiyla evliyim ve mart 2016 dan beri Ingilterede yasamaktayiz. Yavas yavas suresiz oturum basvuru zaman dilimine giriyorum(hazirligina) ve 28 gun erken sayar isek Subat 2021 de basvurumu gerceklestirecegim. Benim giris yaptigim tarihe gore Subat 2021'de basvura biliyorum ?
- Brexit olayindan dolayi ben ve esim suanlik 3 yildir burada oldugumuzdan dolayi pre-settled status olarak basvurmamiz mi gereklidir ?
-

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2019 10:51 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Birde Ingilterenin Avrupa birliginden ayrilma duruma gore basvurma tarihlerinin suresi degisiyor mesela ;
-The deadline for applications will be 30 June 2021 – or alternatively the earlier date of 31 December 2020 should the UK leave the EU without a deal.
Demem o ki ben suresiz oturuma subat 2021 de basvurabilecek isem Brexit in kesinlesmesini beklemeliyim yoksa pre-settled status u alsam bile herhangi birsey farketmeyecek mi ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2019 11:47 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Vize Türü:
Arkadaşlar merhaba acil cevaba ihtiyacım var . Evlilik vizesiyle geldim ve biyometrik kartın arkasında ‘no public Fund ’ yaziyor . Buna gore Ben yardim Alamiyorum . Esim yardim basvurusunda bulundu ve devlet otomatikmen banana veriyor yardim . Soyledikleri sey siz turk vatandasisiniz ve antlaaya gore size verebiliyor . AMA bu durumda olup vermedikleri oluyormus ama Benim ki kabul edilmis . Ben yardimi Kabul etsem . Indefinite basvuru yaptigimda sorun olur mu ? Lutfen bilgisi olanlar Hemen yardimci olabilitmi ?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 230 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bkmhm ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: