Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Şub 2019 09:29

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2013 14:13 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 29
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
Merhabalar,

Adres beyani konusunda tam oturtamadigim bazi seyler var kafamda. Benim durumum biraz karisikta yaptirmammi yaptirmamammi daha uygun olur henuz emin degilim. Adres beyani yaptigimizda Turkiye'deki hangi konularda bizim icin ne tur islemler yapiliyor? Sadece ssk bagimiz falanmi kesiliyor yoksa bunun disindada kesilen bazi seyler varmi? Birde yaptirmadigimizi dusunelim hangi durumda bize ceza cikabilir? Tskler...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2013 11:05 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 651
Aldığı teşekkür: 570
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
hope konsolosluk ile telefon ile iletisime gecmek istiyorsaniz saat 14:30'dan sonra aramalisiniz. Daha evvel aradiginizda cagri merkezine yani Ankara'ya yonlendiriliyorsunuz. Dolayisiyla size tavsiyem o saatte aramaniz. Arkadaslarin belirtmis olduklari tum sikayetler dogrudur. Posta ile inanin evrak yollamak istemezsiniz. Evragin kaybolma ihtimali sozkonusu cunku.. Bence bir gun isten izin alin ve gidip bireysel olarak isleminizi yaptirin. Ayrica gecikme soz konusu olursa cezai islem uygulaniyor, bilginiz olsun.. Ben de randevu alarak evlilik tescili ve adres degisikligi ile ilgili gittim. Adrs degisikligi ile ilgili sorun cikartmadilar ancak evlilik tescili icin iki kez Londra'ya gitmek zorunda kaldim. Ki soyle bir durum da var, randevu aldiginizda sabahtan oglene kadar randevu veriyor sistem. Malesef tren biletleri sabah tarifesinde inanilmaz yuksek. SNY arkadasimiz ogleden sonra randevusuz olarak gitmis, olmadi arayip bilgi alayim, eger mumkunse ben de oyle yapayim bir sonraki gidisimde.

Arkadaslar evlilik tescilininizin gerceklesip gerceklesmedigini https://tckimlik.nvi.gov.tr/TCKimlikNo/Dogrulama.aspx bu sayfadan kontrol edebiliyorsunuz. Eger bayan erkegin soyadini almis ise islem gerceklesmis oluyormus. Ben dun baktim, esimin soyadini almis gorunuyorum. Bana ancak iki ayda gerceklesir demislerdi ama bir aydan daha az surdu, saskinim. Belki babam Turkiye'den de sorusturdu, bilgi aldi diye hizlanmistir bilemiyorum.. Araya bayram da girdi oysa ki.. (4.10.13 basvuru 31.10.13 sonuc belki de daha evvel sonuclandi, ben dun kontrol ettim..) Bugun konsoloslugu arayip bilgi alacagim, ona gore uluslararasi aile cuzdani, yeni nufus cuzdani ve pasaport basvurusunda bulunacagim. Fotograf cekimini oradaki makinadan yapabiliyormusuz sanirim. Umarim sansim bol olur da bu isleri de alnimin aki ile tez zamanda halleder ve hemen akabinde flr-m'ye basvurabilirim..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: