Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 Şub 2020 16:11

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2019 18:37 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Sevimsiz
Burcu: Balık
EU vatandaşı bir bayanla 9-10 aydır beraberim.2.ayımızda nişanlandık,video kayıtları,fotoğraflar vs. mevcut.Demek istediğim sahte olan hiç bir şey yok.Bu güne kadar kendisine resmi nikahla ilgili hiç bir teklifte bulunmadım çünkü yanlış anlaşılmaktan korktuğumdan mahcubiyet hissettim sanırım.Kaldı ki hiç bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadım o yönde , zaten işimi yapıyorum vergimi veriyorum.Fakat son zamanlarda kendisi resmi nikah istediğini bir çok kez dile getirdi.Ayrıca 5 aylık hamile olduğunuda belirtmek isterim.
Şimdi önümdeki seçenekler nelerdir lütfen yardımcı olurmusunuz bana.Hem ECAA vizemi tutup hemde EU vatandaşı ile evlenebilirmiyim.Nasıl bir süreçten geçmem gerekir.Veya ECAA vizemi bıraksam bir kenara EU serbestliği alırmıyım , alırsamda olası ayrılık durumunda beni ne bekliyor olacak.Teşekkür ederim hepinize saygılarımı sunarım.İmlâ hatalarımdan dolayıda özür dilerim herkesten.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2019 10:16 
Kullanıcı avatarı
Ecca göre eea family permit daha avantajlı. Evlendikten sonra vizenizi eea çevirebilirsiniz Kendi işinizi yapmaya da devam edersiniz

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2019 21:00 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 13
Vize Durumu: Var
Vize Türü: EU Pre-Settled
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
SSC89 yazdı:
EU vatandaşı bir bayanla 9-10 aydır beraberim.2.ayımızda nişanlandık,video kayıtları,fotoğraflar vs. mevcut.Demek istediğim sahte olan hiç bir şey yok.Bu güne kadar kendisine resmi nikahla ilgili hiç bir teklifte bulunmadım çünkü yanlış anlaşılmaktan korktuğumdan mahcubiyet hissettim sanırım.Kaldı ki hiç bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadım o yönde , zaten işimi yapıyorum vergimi veriyorum.Fakat son zamanlarda kendisi resmi nikah istediğini bir çok kez dile getirdi.Ayrıca 5 aylık hamile olduğunuda belirtmek isterim.
Şimdi önümdeki seçenekler nelerdir lütfen yardımcı olurmusunuz bana.Hem ECAA vizemi tutup hemde EU vatandaşı ile evlenebilirmiyim.Nasıl bir süreçten geçmem gerekir.Veya ECAA vizemi bıraksam bir kenara EU serbestliği alırmıyım , alırsamda olası ayrılık durumunda beni ne bekliyor olacak.Teşekkür ederim hepinize saygılarımı sunarım.İmlâ hatalarımdan dolayıda özür dilerim herkesten.

Merhaba abit_imbik@hotmail.com.'a gecerli bir telefon numaranizi paylasabilirseniz konuyu sohbet seklinde degerlendirebiliriz, oldukca uzun detaylar var yazarak kafanizi busbutun karistirmak istemem.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: