Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 09 Ara 2019 10:10

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: TFL :x
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019 17:55 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Bilgin
Burcu: Başak
Yazacak cok sey var cogu da kufur icerecek duzeyde olumsuz lakin burada paylasmak hakarete girebilir.
Lakin en soylenebilir sey sanirim dogru, akilli ya da yetenekli adamlara planlama kisminda is vermedikleri olacaktir.
Ortalama 10-12 dk da bir gelmesi gereken otobus 30 dk da geliyor bunu ortalama her iki haftada bir de tekrar ediyorsa, benim aklima sovmekten baska bir tek bu geliyor mantıklı açıklama olarak. Sikayet etmeye kalkinca ya baska yerlere yonlendiriyorlar ya da sorry to hear that geyigi yapiyorlar ki tamamen ise yaramaz seyler ve cozum odakli degiller.

İs yeri degisikligim sebebiyle 4 bazen 5 otobus aktarmasiyla ise gidiyorum, tek yon. Bunlardan birini kacirsam 15dk beklemem gerekiyor ikinciyi. Ve bu zincirleme reaksiyon bazen 1 saat toplam gecikmeyi bulabiliyor tek yonde
Ee4 ya da settled scheme yi alana kadar arac ya da motor almak istemiyorum. Lakin birileri bu konuda bir sey yapmali. İettyi, eshot u aratiyorlar valla. Hele bazen de sola cekip this bus terminates here demeleri yokmu. En az 25-30 dk ek gecikme oluyor bu yuzden ya da sofor degistirme yüzünden. Sirf bu yüzden kac kere ufakligi goremedim, uyumaya gitmis oldugu icin....

L sinifi ehliyetle yalniz basimiza scooter tipi motor surulebiliyor mu? Underdround cok pahali geliyor.
Ya da akliniza gelen baska alternatif bir cozum var mi?
Saygılarımla.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: TFL :x
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2019 11:20 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Terazi
Sadece ingiltere'ye de ozgu degil aslinda, belcika'da da yasadim, ayni sekildeydi ulasim. her gun gecikmeler, 10 dk yolu 45 dk da giden otobusler vs. ben de isten sonra 6 dk bir gelmesi gereken otobusu 25 dk bekledikten sonra 3-4 tanesi ayni anda geldigi zaman cok sinirleniyorum burda ama onun da nedeni yollarin tikali olmasindan kaynaklaniyormus.

Londra'da yasamadigim icin baska alternatif bilemiyorum ama motorsiklet isterseniz belirli sinirlamalar dahilinde yapabileceginiz bir sey motorsiklet surmek bu siteye bakilirsa https://www.drivingtestsuccess.com/blog ... le-licence.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: