Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 May 2019 02:19

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2019 09:45 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhaba arkadaşlar. Bugün itibari ile resmi siteden QP başvurusunu EEA 1 sahibi eşimi ekleyerek yaptım.
Ödeme sayfasına geldiğimde 1 Nisan itibariyletek seçenek ile başvuru yapıldığı uyarısını aldım. Online başvuruyu tamamladığımda ukvcas sitesinden randevuya yönlendirdi. Gelen mailde bu şekilde yazıyor

What you need to do next
If you have not already done so, you must return to your application to book and attend an appointment with our commercial partner to provide your documents and enrol your biometrics (fingerprints and facial photograph).

If you want to, you can also download a copy of your application form and document checklist.

Your application may not be successful if you do not complete the mandatory actions.

Randevu aldıktan sonra ise randevudan önce siteye belgeleri taratıp eklemem gereken uyarı aldım. Orijinalleri de randevu sırasında götürecekmişim. Daha önce iki seçenek vardı . Birincisi başvuru sonrası verilen adrese tüm belgelerin gönderilmesi. İkincisi online randevu alınıp oradan belgelerin taratılıp aslının başvuru sahibinde kalması idi. Buradan anladığım 1. seçenek artık aktif değil. Ancak 2. seçenekteki süreç daha önce de bu şekilde miydi ? Oradan tarattıklarını hatırlıyorum niye benden randevu öncesinde taratıp siteye yüklememi istiyor anlamış değilim. Süreç ile ilgili bir sıkıntı olmasından endişelendim. Bu ay başvuru yapan ya da bilgisi olan aydınlatırsa memnun olurum.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2019 10:04 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 6
Vize Türü: Pre Settlement
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Oğlak
yucelsenturk yazdı:
Merhaba arkadaşlar. Bugün itibari ile resmi siteden QP başvurusunu EEA 1 sahibi eşimi ekleyerek yaptım.
Ödeme sayfasına geldiğimde 1 Nisan itibariyletek seçenek ile başvuru yapıldığı uyarısını aldım. Online başvuruyu tamamladığımda ukvcas sitesinden randevuya yönlendirdi. Gelen mailde bu şekilde yazıyor

What you need to do next
If you have not already done so, you must return to your application to book and attend an appointment with our commercial partner to provide your documents and enrol your biometrics (fingerprints and facial photograph).

If you want to, you can also download a copy of your application form and document checklist.

Your application may not be successful if you do not complete the mandatory actions.

Randevu aldıktan sonra ise randevudan önce siteye belgeleri taratıp eklemem gereken uyarı aldım. Orijinalleri de randevu sırasında götürecekmişim. Daha önce iki seçenek vardı . Birincisi başvuru sonrası verilen adrese tüm belgelerin gönderilmesi. İkincisi online randevu alınıp oradan belgelerin taratılıp aslının başvuru sahibinde kalması idi. Buradan anladığım 1. seçenek artık aktif değil. Ancak 2. seçenekteki süreç daha önce de bu şekilde miydi ? Oradan tarattıklarını hatırlıyorum niye benden randevu öncesinde taratıp siteye yüklememi istiyor anlamış değilim. Süreç ile ilgili bir sıkıntı olmasından endişelendim. Bu ay başvuru yapan ya da bilgisi olan aydınlatırsa memnun olurum.

Merhaba,

1 Nisan’dab itibaren European Passport Service kullanimdan kaldirilmis.Konu ile ilgili Home Office’e mail gonderdim,attiklari mail ;

Good morning

Thank you for your email, from 1st April we no longer provide the European Passport Return Service. The only appointment you will be able to book is for the Front End Service or send your documents yourself.

Many thanks

Malesef bizler bu servisten faydalanamayacagiz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2019 12:22 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Kova
kendimiz nasil gonderebiliriz evraklari ? bende simdi basvuruyu tamamlayip odemeyi yatirdim ayin 30una ukvcas dan ucretsiz randevu verdiler bunu daha hizli ilerletme sansimiz var mi kendimiz tum evraklari gonderip

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2019 14:37 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Yay
bende basvurumu yaptim ancak sistem benden 1 mayisa kadar biometrik veri icin randevuya katilmalisin diyor bu ukvcas dan 1 mayis sonrasina bos randevu oldugunu gosteriyor ve ucretli ne yapmam gerek bilemiyorum bilgili arkadaslar yardim lutfen

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2019 14:36 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
dun basvuru yaparken 30 nisan da ucretsiz yer mevcuttu croydon da

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2019 08:06 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: -
Ben 5 Nisanda başvuru yaparken sadece 12 Nisan'da tek randevu boştu onu aldık ve dün başvuru merkezine gittik. Eşimin biometrik kaydını aldılar. Ben AB vatandaşı olduğum için sistem benim biometrik kaydımı almadı zaten AB vatandaşlarının sistemde bilgileri olduğu için. Sonrasında randevu öncesi sisteme yüklediğimiz dosyaları kontrol ettiler. Eklemek istediğimiz belge olup olmadığını sordular. Oldukça basit bir süreç. Artık home office'den gelecek yanıtı bekliyoruz. Başvuracak herkes için bol şans.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Nis 2019 10:26 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
sadece orda evrak kontrolu yapilior demi pasaportlariniz sizde mi kaldi yoksa aldilar mi ? ve sisteme yuklediginiz evraklar nelerdir

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: