Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 17 Tem 2019 10:45

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Psikoloji alanında iş bulmak
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2019 12:09 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: spouse visa
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhaba herkese
Bu site sayesinde vize işlemlerimi kendim halletmiştim. Aralık ayında İngiltere'ye taşındım. Ancak kendi alanımda bir şeyler yapmak çok zor. Deneyim istiyorlar ancak deneyimsizi de işe almıyorlar :) klasik..
Bu alanda olan ve bana yol gösterecek biri varsa her türlü fikre açığım. Şimdiden teşekkürler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2019 12:49 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 5
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Ruh Hali: Arkadaş Canlısı
Burcu: Başak
selamlar
ayni sorunu bende yasadim kendi alanimda is bulmak konusunda, vazgecmeden basvuru yap kendi alaninda ama bu arada alakali yada alakasiz baska islerde mutlaka calismaya gayret et arkadasim, moralini de bozma sonucta zamanla oluyor hersey. baska isler yapman hem seni motive edecek hem de asil is gorusmende iyi yada kotu biseyleri basarmaya azimli oldugunu kanitlayacak derim, bol sanslar :)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2019 15:26 
Kullanıcı avatarı
Merhaba,

Ben Turkiye'de Klinik Psikoloji yuksek lisansimi tamamlayip geldim. Asistan psikolog islerine basvurdum fakat Turkiye'deki deneyiminin egitim alaninda olmasindan dolayi burada akil hastanelerinde support worker olarak baslayip deneyim edinmem ve daha sonrasinda asistan psikolog islerine basvurmam onerildi. Ben de akil sagligi hastanesinde support worker olarak ise basladim. Belki bu bilgi yardimci olur.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2019 11:35 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Misafir yazdı:
Merhaba,

Ben Turkiye'de Klinik Psikoloji yuksek lisansimi tamamlayip geldim. Asistan psikolog islerine basvurdum fakat Turkiye'deki deneyiminin egitim alaninda olmasindan dolayi burada akil hastanelerinde support worker olarak baslayip deneyim edinmem ve daha sonrasinda asistan psikolog islerine basvurmam onerildi. Ben de akil sagligi hastanesinde support worker olarak ise basladim. Belki bu bilgi yardimci olur.

Bende başvurmaya başladım. Ancak bazı kriterler var işte level2 olmalısın vb. siz başvururken böyle bir kriter var mıydı? (diploma denkliğini aldım level6 diye geçiyor) nerede çalışıyorsunuz ? heyecanlandım bir anda aynı süreçte olan birini bulunca :D

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2019 20:28 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Burcu: Akrep
Ben de Ankara Anlaşmasıyla Türk çocuklara psikolojik danısmanlık ve mental destek verme üzerine self-employed olarak çalışıyorum. Ben de support worker pozisyonlarına contractor olarak başvurdum lakin başvurduğum şirket beni bu pozisyonda contractor olarak çalıştıramayacağını belirtti, yoksa eğitim backgroundum ve iş deneyimim açısından bir sorun yoktu, size sorum; acaba NHS'e bağlı hastaneler mental health support worker pozisyonunda beni contractor olarak çalıştırabilirler mi? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2019 17:53 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

enes80 yazdı:
Ben de Ankara Anlaşmasıyla Türk çocuklara psikolojik danısmanlık ve mental destek verme üzerine self-employed olarak çalışıyorum. Ben de support worker pozisyonlarına contractor olarak başvurdum lakin başvurduğum şirket beni bu pozisyonda contractor olarak çalıştıramayacağını belirtti, yoksa eğitim backgroundum ve iş deneyimim açısından bir sorun yoktu, size sorum; acaba NHS'e bağlı hastaneler mental health support worker pozisyonunda beni contractor olarak çalıştırabilirler mi? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Aslında sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum. Ama NHS'te support worker olarak işe başlayacağım herhangi bir bilgi öğrenirsem sana haber veririm. Peki neden contractor olarak çalışmak istiyorsun? (Support worker olmak istiyorsan klinik düşündüğünü varsayıyorum)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2019 19:30 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: Yay
yakında planlarım arasında olduğundan takipteyim. bu alanda başlık açılmasına ayrıca sevindim. umarım gönlünüzce olur her şey arkadaşlar :)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 May 2019 14:24 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: Akrep
bs35 yazdı:
enes80 yazdı:

Aslında sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum. Ama NHS'te support worker olarak işe başlayacağım herhangi bir bilgi öğrenirsem sana haber veririm. Peki neden contractor olarak çalışmak istiyorsun? (Support worker olmak istiyorsan klinik düşündüğünü varsayıyorum)

Cunku Ankara Anlasmasi vizesiyle daha onceki mesajimda da belirttigim uzere kendi isimi yapmaya calisiyorum, ayni zamanda da klinik anlamda experience edinmek istiyorum, bu vizeyle NHS'de veya herhangibir sirkette ancak contractor pozisyonunda calisilabilinecegini ogrendim, boyle bir ornek vaka var midir diye merak etmistim, bu tarz bir vize turuyle self-employed calisan birisini contractor olarak calistirabilirler mi bilgilendirirsen sevinirim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: