Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Kas 2019 03:43

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2013 14:56 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Oğlak
merhaba arkadaslar ben cenk 27 yasindayim ankara anlasmasi ile turkiye den basvuru yapmak istiyorum ama buradan yapilan basvurular cok fazla dikkate alinmiyor diye forumlardan gordum kendim erkek kuaforlugu ve bilgisayar tamir bakimonarum isleri ile ugrasiyorum ve iki meslegimde de diploma sertifika sahibiyim yakniz burda sigorta problemim var bu sorun teskil eder mi sermaye olarak elimde yeteri kadar sermayem var ve bana ankara anlasmasi icin yardimci olacak avukat ve durust firmalar var mi? yardimlarinizi bekliyorum simdiden cok tesekkurler.

En son pioggia tarafından 01 Mar 2013 15:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
mesajda buyuk harf kullanimi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2013 15:26 
Site Müdavimi
Site Müdavimi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 102
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: -
cececenk merhaba oncelikle aramiza hosgeldin. ankara anlasmasi konusunda bilgili arkadaslar sana yardimci olacaktir. ayrica bridgevisa fatma hanim da konuyla alakali olarak bilgilerini aktaracaktir. forumu takipte kalmani ve ankara anlasmasi ile ilgili diger basliklarimizi okumani tavsiye ederim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2013 16:24 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 127
Vize Türü:
Burcu: -
Merhaba cececenk

Bahsetmis oldugunuz mesleklerin ikisinide Ingiltere'de icra edebilirsiniz. Hangisinde daha fazla tecrubeniz var ise onun uzerinden basvuru yapmanizi tavsiye ederim. Evet, Turkiye'den yapilan Ankara Anlasmasi basvurularinda basvuru sahipleri oldukca zorlaniyor, fakat iyi bir basvuru sonucunda vizeyi almamaniz icin hicbir sebep yok. Bu basvuru icin Ingiltere'de kendi isinizi icra edeceginizi beyan etmeniz gerekir ve bu is icin yeterli sermayenizin olmasi gerekir. Icra etmek istediginiz is icin detayli bir isletme plani hazirlanmasi gerekir. Bu basvurularda en onemli evrak olarak bilinen ticari planiniz isiniz hakkinda detayli bilgi ile birlikte piyasa arastirmasi, reklam calismasi ve fiyat arastirmasi gibi bircok bilgiyide icermeli..

Biz Bridge Visa hukuk burosu olarak bu basvurularda muvekkillerimizi temsil etme yetkisine sahip oldugumuz gibi isletme planinizida ticari danismanlarimiza hazirlatiyoruz. Detayli arastirmalari yaptiktan sonra sizinde bilginiz icerisinde bir isletme plani hazirlayarak diger gerekli evraklar ile basvurunuzu yapabiliriz. Eger daha detayli bilgi ve basvurunuzu bizimle yapmayi dusunurseniz bana mail gonderebilirsiniz.

Saygilarimla,

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2013 05:30 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Başak
Merhaba Arkadaşlar ,

Bende IT sektöründe çalışmaktayım. Daha önce İngiltere turist vizesinden redlerim mevcut ama schengen vizelerim var. Türkiye'den Ankara Antlaşmasına başvuruda bulunmak istiyorum . Süreç nasıl işliyor acaba ? Ankara Antlaşması konusunda deneyimli ve yetkili bir firma ile çalışmak istiyorum.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2013 08:08 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 119
Vize Türü:
Burcu: Koç
Merhaba ecaahere,

Oncelikle foruma hosgeldin.

Ankara Anlasmasina Turkiye`den basvuru yapilabiliyor fakat sartlari Ingiltere`ye gore biraz daha zor.Banka`da gosterilecek olan para miktari,yapilacak is v.s basvuru`da buyuk onem tasiyor.

Ayrica,daha once almis oldugunuz turist vizesi redlerinin gerekcelerine iyice bakilmasi lazim.Bu redler,yeni basvurunuzda sorun cikarabilir.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2013 11:20 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Başak
LondiniumEgitim yazdı:
Merhaba ecaahere,

Oncelikle foruma hosgeldin.

Ankara Anlasmasina Turkiye`den basvuru yapilabiliyor fakat sartlari Ingiltere`ye gore biraz daha zor.Banka`da gosterilecek olan para miktari,yapilacak is v.s basvuru`da buyuk onem tasiyor.

Ayrica,daha once almis oldugunuz turist vizesi redlerinin gerekcelerine iyice bakilmasi lazim.Bu redler,yeni basvurunuzda sorun cikarabilir.

Banka'da gösterilecek para miktarının önemli olmadığı konusunda bilgim var. Bir ayakkabı boyacısı 500 sterlin ile gidebiliyor bende freelance olarak çalışmak istiyorum. en fazla bankada 3000 - 4000 pound işe yaramaz mı ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 May 2013 12:45 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Merhaba ecaahere

Yapilacak isin turune ve buyuklugune gore banka`da gosterilecek para miktari degisiklik gosterir.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2013 05:27 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Yengeç
BridgeVisa yazdı:
Merhaba cececenk

Bahsetmis oldugunuz mesleklerin ikisinide Ingiltere'de icra edebilirsiniz. Hangisinde daha fazla tecrubeniz var ise onun uzerinden basvuru yapmanizi tavsiye ederim. Evet, Turkiye'den yapilan Ankara Anlasmasi basvurularinda basvuru sahipleri oldukca zorlaniyor, fakat iyi bir basvuru sonucunda vizeyi almamaniz icin hicbir sebep yok. Bu basvuru icin Ingiltere'de kendi isinizi icra edeceginizi beyan etmeniz gerekir ve bu is icin yeterli sermayenizin olmasi gerekir. Icra etmek istediginiz is icin detayli bir isletme plani hazirlanmasi gerekir. Bu basvurularda en onemli evrak olarak bilinen ticari planiniz isiniz hakkinda detayli bilgi ile birlikte piyasa arastirmasi, reklam calismasi ve fiyat arastirmasi gibi bircok bilgiyide icermeli..

Biz Bridge Visa hukuk burosu olarak bu basvurularda muvekkillerimizi temsil etme yetkisine sahip oldugumuz gibi isletme planinizida ticari danismanlarimiza hazirlatiyoruz. Detayli arastirmalari yaptiktan sonra sizinde bilginiz icerisinde bir isletme plani hazirlayarak diger gerekli evraklar ile basvurunuzu yapabiliriz. Eger daha detayli bilgi ve basvurunuzu bizimle yapmayi dusunurseniz bana mail gonderebilirsiniz.

Saygilarimla,

Merhaba,
Ben de başvuruda bulunacağım fakat bazı konularda yardıma ihtiyacım var. Bana ulaşabilir misiniz acaba?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2013 08:29 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Merhaba,

info@londiniumedu.com adresine telefon numaranizi gonderebilirseniz,en yakin zamanda sizinle iletisime gecebiliriz.

Gorusmek uzere,

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2013 15:16 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Vize Türü:
Ruh Hali: Güçlü
Merhabalar ben forumda yeniyim Ankara anlasmasina basvurmak istiyorum universite son sinif ogrencisiyim tr de herhangi bir gelirim yok acaba bende bu anlasmadan yararlanabilirmiyim hangi kriterler gerekiyor red sebebleri genelde neler oluyor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: