İngiltere Vizesi Destek Forumu • 1 Numaralı İngiltere Forum Sitesi


Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/forumvisa4uk



YENİ FORUM KURALLARI : 1 ) "Acil lütfen help me please" gibi ifadeler içeren başlıklar açılması yasaktır. 2 ) Özel mesaj ile yada Facebook üzerinden adminlere vizelerle ilgili sorulan sorular cevapsız bırakılacaktır. 3 ) Artık aynı konuda açılmış bir başlık olsa da siz kendi sorunuzla ilgili başlık açabileceksiniz. Yalnız yeni başlık açarken yazım kurallarına mutlaka uymalısınız (Büyük harf küçük harf gibi) ilk hatalı başlık tarafımızca düzeltilecek ve size uyarı mesajı atılacak ikinci kez aynı hatayı yapmanız durumunda yazınız silinecektir. Ayrıca devrik cümlelerden oluşan ve yarım bırakılmış cümlelerden oluşan başlıklar lütfen atmayınız. 4 ) Yeni başlık açarken forumlardaki bölümlere dikkat ediniz. Örnek olarak turist vizesi ile ilgii bir soruyu yerleşim vizesi kısmında sormayınız. 5 ) Forumda bir yorum gönderdikten sonra 30 dakika içerisinde mesajınızı silebilir yada düzenleyebilirsiniz. 6 ) Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır! 7 ) Forum@bridgevisauk.com adresine gönderilen mailler vizelerle ilgili soruları içermemeli bu sorular forum üzerinde sorulmalı, bu mail adresi sadece danışmanlık hizmeti almayı düşünen kullanıcıların Fatma Çayır ile iletişime geçmesi için bulunmaktadır.



Zaman: 04 Eki 2015 07:24




Tüm zamanlar UTC





Bridge Visa - İngiltere Vize Danışmanı Fatma Çayır Hafta İçi Her Gün Sorularınızı Cevaplıyor
TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA
Login - Giriş
Mesaj panosu, bu forumu görüntülemek için kayıt olmanızı ve giriş yapmanızı gerekli tutuyor.

In order to login you must be registered. Registering takes only a few moments but gives you increased capabilities. The board administrator may also grant additional permissions to registered users. Before you register please ensure you are familiar with our terms of use and related policies. Please ensure you read any forum rules as you navigate around the board.

Giriş yapabilmek için kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi sadece bir kaç dakikanızı alır, fakat yeteneklerinizi arttırır. Mesaj panosu yöneticisi kayıtlı kullanıcılara ekstra izinler verebilir. Kayıt olmadan önce lütfen kullanım koşullarımızı ve gizlilik ilkelerimizi okuyup kabul ettiğinize emin olun. Lütfen mesaj panosu çevresinde mevcut herhangi bir forum kuralı varsa bu kuralları da okuduğunuza emin olun.

Kullanım koşulları | Gizlilik ilkeleri

Şifrenizi unutttuysanız lütfen admin@forumvisa4uk.com adresine kullanıcı adınızı içeren bir mail gönderiniz.
Username - Kullanıcı adı:
Sign Up - Kayıt - Register
Password - Şifre:
  Log Me On
Her ziyaretimde otomatik giriş yap
  Bu oturumda çevrimiçi olduğumu gizle

Tüm zamanlar UTC


Geçiş yap:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye