Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 26 Tem 2017 08:40

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA
.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 16:05 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4584
Aldığı teşekkür: 3101
Vize Durumu: Var
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Dışındaki hava karardığında, içindeki ışığı yak. Azimli insanın güneşi içinden doğar!

Aynen de öyle olmuştu... Hava kararmıştı. Işığımı kapatmışlardı. Uzun süre karanlıkta kaldık. Çok uzun süre. Ama maalesef güneş yüzüme bir türlü vurmuyordu...

Biz güneşi beklerken belki de güneş bize uzaktan gülümsüyor , ne aptal bu çocuk her karanlığın bir aydınlığı , her akşamın bir sabahı vardır bu çocuk bunu bilmiyor mu diyordu.

Biliyordum ama bu öyle bir şey ki tüm kapılar üstüme kilitlenmişti ve ben anahtarları bulamıyordum...

Bu yaşadıklarımı özetlemeye çalışacağım bu yazıma başlık ararken aslında çok düşündüm ne yazsam diye. Beni o kadar çok özetleyen başlıklar buldum ki , o kadar çok şeyi sığdırmak istiyorum ki bu yazıya...

İnanın çok yıprandım ve çok kötü dönemler geçirdim. Yaşadıklarımın bir çoğunu buradaki arkadaşların büyük çoğunluğu özel hayatımızdaki arkadaşlıklarımızdan biliyor zaten. Hayatım boyunca her zaman her konuda dürüst olduğuma inanıyorum hep doğruyu kendi doğrumu söyledim ve yalan hiç bir zaman söylemedim. Doğruluğuna inandığım arkadaşlarım için yada her kim olursa olsun her zaman herkese karşı doğruları söyledim. Her türlü tehlikeyi göze alarak yaptım bunu. Bir çok kez üzdüler beni maalesef. Şunu çok iyi biliyorum ki "Sometimes Honesty may kill" yani "Dürüstlük bazen öldürür" ... Burada çok kişiye yardım etmeye çalıştım 2 yıldır ve şükür ki çok güzel vefalı dostluklar , arkadaşlıklarda edindim...

Bunlardan bazılarını sıralamak istiyorum. Adı olmayanlarda sakın yanlış anlamasınlar arkadaşlar sadece özel hayatta paylaştıklarımız boylamında yazıyorum...

(Alfabetik olarak yazıyorum)
Dreamx El-Zeynep Engel Herts Lily Pink Selma Surreal Teddy Ysf Zooff inşallah atladığım insanlar yoktur varsa da lütfen kusura bakmayın ve ayrıca son dönemlerde yakınlaştığımız arkadaşlarım ResidentUK ve Wassaw

Hepinize ve sitedeki diğer değerli herkese tek tek teşekkür ediyorum gerçekten iyi ki de varsınız arkadaşlar...

Hikayeme başlamadan önce önceki hikayelerimi okumak isteyenler için ;
Acemilik 2 yıla mal oldu ama sonunda başardık !

3 Hatalı Vize Başvurusundan Sonra Gelen Vize

Bu hikayelerimi okumak isteyenler yukarıdaki linkten faydalanabilirler ama ben şimdi son kısıma geçmek istiyorum.

Çok sancılı geçen bir vize süreci , Eşimin Türkiye'de ki işlerindeki sorunlar ve ailevi sorunlardan sonra sonunda vizemi alıp ingiltere'ye eşimle birlikte yerleşmiş hayata karşı sonunda ilk golümüzü birlikte atabilmiştik. Ardından flr-m vizesiyle ikinci golümüzü kısa sürede attık ve 2 yıl sürecek olan bu sürece girdik. İlk başlarda iş sorunu yaşadım ve bunu açıkcası hiç beklemiyordum. Türkiye'de gıda sektörünün en büyük firmasında 7 yıl deneyim ve üniversite diplomasından sonra vs . herşeyin çok kolay olacağını düşünmüştüm ama maalesef yanılmışım. Nereye başvursam cevap gelmiyor ya da bazı yerlere görüşmeye gidiyorum bir türlü olmuyordu. Bu dönemde çok yıprandık ve umutlarımı artık kaybediyordum. Sonra bir anda KFC işi oldu ve çaresizlikten kabul etmiştim. 1 haftadır orada çalışıyordum ki 1.5 yıldır çalıştığım şuanda ki firmamda da işim oldu ve hemen istifa edip oraya geçmiştim. Sonunda biraz hayat yüzüme gülmeye başlamıştı. 1 yılımı öyle böyle doldurdum bir yandan da sitemiz çok güzel aktivitesine devam ediyordu. 1 yılımın tam doluşunun yıl dönümünde yani 5 temmuz 2013 tarihinde sanırım hayatımın en kötü 2. gününü yaşamıştım. ( En kötü günüm eşim istanbul da kötü bir kaza geçirmişti ve maalesef o kazada kendisi sağ serçe parmağını kaybetti ama çok şükür ki o felaket kazada beyni darbe almadı hayatta kaldı o bizim tesellimiz oldu. )

Londra da bu yaşadığım kötü günde neler olduğunu maalesef burada anlatamayacağım umarım anlayışla karşılarsınız. Zaten görüştüğüm arkadaşlarımın büyük çoğunluğu olayın tamamını biliyorlar ve her zaman desteğini gösterdiler. Bu arada not : Kötü dediysek aklınıza lütfen saçma uçuk şeyler gelmesin :D Hala gülebiliyorum ya...

Bu yaşanan olay benim 1 yılımı zehir etti yani 5 temmuz 2013 den bugune kadar hayat resmen bana zehir oldu. £ 2000 para kaybettim ve yinede hiç bir şeyi yerine oturtamıyordum. Çok üzüldüm ve gerçekten olaylara inanamıyordum ve kabul hiç bir zaman edemedim...

Bu olaydan sonra ilk iki vizemizde bizimle yola çıkan avukatımız da bizi resmen terketti ve daha önce £ 800 ve £ 300 ödediğimiz vizelerimizde bizimle yola çıkan adam bu sefer sırf kendisiyle çalışmamamız için £ 1500 istedi. Bu şok edici ve açıkcası bir avukata hiç yakışmayan bir şeydi. Kendisine bir çok da müşteri gönderdiğimiz halde böyle bir tavırla karşılaşmamız bizi çok üzdü ve daha da yıprandık.
Avukatımız cidden çok başarılı birisi ama bize karşı bu şekilde bir tutuma girmesini hazmedemedik ve avukatsız başvurmaya karar verdik. Kendim uzunca araştırmalar yaptım ve en iyi en meşhur avukatlarla görüşmeme rağmen herkes vizemin reddedileceğini o yüzden uzatma vizesine başvurmamı söylüyorlardı...

İlk kez artık bu insanların hiç birisini dinlememe kararı aldım ve bir araştırma ile meğersem durumumun o kadar da vahim olmadığına dair resmi sonuçlara ulaştım.
O anda inanın çok duygulandım ve duygularımı tarif edemiyorum. Sanki Allah bana eşeğimi kaybettirmiş, sonra da geri buldurmuştu...

Bu yaşananları bu arada Fatma hanımla da paylaştım. Fatma Çayır. Kendisiyle detaylıca düşünüp konuşup bir yol çizmeye karar verdik başvurumda. Bununla ilgili kendisi benim mektubumuda hazırladı ona da çok teşekkür ediyorum. MP'mizle görüştük. (Milletvekili) Durumu anlattık ve ondan da bir destek mektubu aldık. Mektubu içeriye vermedik ama olumsuz bir duruma karşılık yanımda götürmüştüm bugün...

Bilen bilir ben 2 yıldır çok düzenli bir şekilde evrak biriktiririm inanın 2 büyük koca çanta tıka basa evrak doldu. Onların % 80'ini kenara bırakarak kalan % 20 ile dosyamı yavaş yavaş hazırladım ve Fatma hanımla beraber hazırladığımız cover letteri da evraklarıma ekledim. Her belgenin fotokopisini de çektim bu arada ve dağ gibi bir dosya olmuştu resmen...

Bu arada birileri gizliden burayı okuyorsa
daybreak ve selma dan sonra bana da sıyırık o kadar evrak götürülür mü demiş olabilir :)

Bu sabah erkenden uyanıp 7.10 gibi yola çıktık ve 8.30 da East Croydon'a vardık. Randevumuz 9.40 da olduğu için bolca vaktimiz vardı ve biraz Cafe Nero da vakit geçirdik. 9.10 gibi içeriye giriş yaptık ve 3. kata çıktık. Orada sıraya girip evraklarımın bazılarına baktılar ve fiş numarası verdiler. Bir diğer masaya geçtiğimizde yaşlı hintli bir kadın vardı. Kadın maalesef eşimin soyadını girerken hata yapmış ve bir türlü düzeltemedi dosyalar sistemde birbirine girdi inanın abartmıyorum tam 1 saat bekledik orada. Belki de daha fazla... Ben sorun yapmadım çünkü olabilir insanız ve hatalar bizler için var. Kadın yeniymiş orada bir çok kez özür diledi zaten. Neyse sonra biyometrik kısmına geçtik sonunda ve orada hem parmak izi verildi hem fotoğrafım çekildi hemde tüm evraklar alındı... Kadın dediki isterseniz burada cafede bekleyebilirsiniz isterseniz binayı terkedip 2 saat sonra gelebilirsiniz. Numaranızı bırakırsanız biz sizi ararız evraklarınız hazır olduğunda dediler. Neyse bizde çıkmaya karar verdik. Dışarı çıktık birşeyler atıştırdık 1.30 saat geçti kaldık ve geri döndük binaya. Tabi ben artık o saatten sonra inanılmaz gerildim şuan yazarken halen kalbim hızlı hızlı atıyor... Ekrana baktık numaramız halen üzerinde çalışıldığını gösteriyordu... Ben inanılmaz gerildim her geçen dakika daha fena oldum ve açıkcası çok negatiftim... Dedim kesin ret ve halen açıklanmadı... Sonra bir baktık ready for collection yazıyor. İçeri geçtik ve orada da biraz bekledik 10 dk falan sonra numaramızla bizi çağırdılar. Masaya gittim ve kadın bir şey demedi önce evraklarımı dosyaya koyuyordu. Dedim sanırım ret oldu. Herhalde mektubu yazıyorlardı uzun sürdü o yüzden... Kadın demez mi " Congratulations. Your application has been succesful".

Allahım inanamadım hala nasıl gerginip kalbim yerinden fırlayacak gibi. Evraklarımı aldım ve 4 sayfa bir kağıt verdiler. Kart da eve bu hafta postalanacak dediler.

Dedim biraz fazla evrak vermiştim sanırım .. Kadın da dediki bende caseworker olarak calışıyordum önceden. Bazen böyle dosyalar geliyordu. Aslında bu daha iyi en azından herşeyden emin oluyorsun dedi. Sonra bir köşeye çekildik ve tüm evraklarımı listeden tek tek kontrol ettim. Tüm orjinal evraklar ile birlikte ilginçtirdi tüm copylerde verilmişti. Gördüğüm kadarıyla hiç birşey almamışar gibiydi. Yada kendileri ayrı çekti içerde istediklerini. Sanki hiç birşeye dokunmamış gibiydiler herşey aynı sırasında duruyordu açıkçası...

Allah bekleyen herkese nasip etsin ve inanın çok kolay bir başvuru. Benim stres olmam için sebeplerim vardı. Siz giderken sakın gerilmeyin ve rahat olun...

Şimdi herkes için mektubumu yayınlayacağım... Buraya kadar okuyan herkese çok teşekkürler :) Biliyorum çok uzun oldu ama tamamını sizlerle paylaşmak istedim...

Herkese hayırlı günler. Ve işte evrak listem ve cover letter....

----------------------------------------

Benim Adım
Benim Adresim

Home Office
SET (M)
Indefinite Leave to Remain
Lunar House
40 Wellesley Road
Croydon , Surrey
CR9 2BY

Date: 25 August 2014

Dear Sir/Madam,

Re: Application for Indefinite Leave to Remain as a partner of person present and settled in the UK

I write to apply for indefinite leave to remain on basis of civil partnership with xxxxxxx. I and my partner xxxxxx formed a civil partnership on 15 August 2012 and I was granted leave to remain as a partner of person present and settled in the UK on 21 September 2012. Please note that my application was granted before 09th July 2012 and therefore my application falls to be considered under the immigration rules before the 09th July 2012.
I entered the UK on 05th July 2012 as a civil partner of xxxxxx and was later granted further leave to remain as a civil partner xxxxx on 21 September 2012. I confirm that we have been living together at the above address since I entered the UK.
I hereby confirm that my relationship with my partner is genuine and subsisting. Please find attached supporting evidences of our relationship. I also confirm that we have been able to support us without claiming any public funds. I have been working at xxxxxxx as a xxxxxxx since 20 May 2013 and have been receiving monthly salary of over £xxxx. My partner’s monthly income is as follow; state pension of over £xxx and disability allowance of over £xxx, in total over £xx00.
I would like to confirm that we will continue to live at the above property as civil partners. Please find attached the following documents to support my application for indefinite leave to remain in the UK.

1. Cover Letter
2. SET (M) Application Form (06.2014 version) & Premium Service Appointment Details
3. 2 passport sized photographs of myself
4. 1 passport sized photograph of my partner xxxxxx
5. My passport
6. Copy of my passport and copies of my visas
7. My partner's passport
8. Copy of my partner's passport
9. Residence Permit Card valid until 21st Sep 2014
10. Copy of My residence permit card
11. Civil Partnership Certificate
12. Copy of Civil Partnership Certificate
13. Life in the UK test certificate
14. Copy of Life in the UK test certificate
15. Trinity B1 Certificate
16. Copy of Trinity B1 Certificate
17. Cambridge English A2 KET Certificate
18. Copy of Cambridge English A2 KET Certificate
19. Dilko Istanbul English School : Advanced Certificate
20. Copy of Dilko Istanbul English School : Advanced Certificate
21. Provisional Driving Licence
22. Copy of Provisional Driving Licence
23. Anadolu University - Business Administration - Bachelor Degree Diploma
24. Copy of Anadolu University - Business Administration - Bachelor Degree Diploma
25. UK Naric equivalence certificate of my Bachelor Degree
26. Copy of UK Naric equivalence certificate of my Bachelor Degree
27. 15 of My payslips from xxxxxxx
28. Copies of My payslips from xxxxxxx
29. xxxxxxxxx employment contract : May 2013
30. Copy of xxxxxx employment contract : May 2013
31. xxxxxxx Retirement Saving Plans : August 2013
32. Copy of xxxxxx Retirement Saving Plans : August 2013
33. 2 of P60 and a Paye notice
34. Copy of P60 and a Paye notice
35. Employment reference letter from xxxxxxx
36. Copy of Employment reference letter from xxxxxx
37. 3 of Aqua Credit Card Statements
38. Copies of my aqua credit card statements
39. 3 of Barclays Credit Card Statements
40. Copies of my barclays credit card statements
41. 6 of Barclays Debit Card Statements
42. Copies of my barclays debit card statements
43. 3 of Talk Talk Bills
44. Copies of talk talk bills
45. 3 of Vodafone Bills
46. Copies of vodafone bills
47. 2 of Santander Basic Account Statements
48. Copies of santander basic account statements
49. 3 of Barclays Saving Account Statements
50. Copies of barclays saving account statements
51. 3 of Three Bills
52. Copies of three bills
53. NHS : Confirmation Letter of my NHS Number
54. Copy of my NHS number
55. NINO : Confirmation letter for my National Insurance Number
56. Copy of my national insurance number

List of documents addressed to my partner xxxxxxxx:

57. 3 of Sky Bills
58. Copies of sky bills
59. Investments in Gold (Reco Commodities)
60. Copies of these inverstments in Gold ( Reco Commodities)
61. Npower Bill
62. Copy of Npower bill
63. 3 of T-Mobile Bills
64. Copies of T-Mobile bills
65. Santander Debit Account (432xxxx) for 6 months
66. Copies of Santander Debit Account (4322xxxx) for 6 months
67. Santander Debit Account (803xxxxx) for 6 months
68. Copies of Santander Debit Account (803xxxx) for 6 months
69. Santander Debit Account (419xxxxx) for 6 months
70. Copies of Santander Debit Account (419xxxxx) for 6 months
71. Pension payslips from xxxxxxx Council for 6 months
72. Copies of Pension payslips from xxxxxx Council for 6 months
73. Pension confirmation letter dated in 2014
74. Copy Pension confirmation letter dated in 2014
75. Disability Living Allowance (DLA) confirmation letter dated in 2014
76. Copy of Disability Living Allowance (DLA) confirmation letter dated in 2014

List of documents addressed to both of us:

77. Council Tax : Periods - 2012 - 2013 and 2013 -2014
78. Copies for our council tax statements
79. 3 of Statements of Rent Account
80. Copies of rent account's statements
81. Barclays Joint Account Statements for 5 months
82. Copies of our joint account statements
83. 3 of Scottish Power Bills
84. Copies of our scotish power bills
85. 2 of Sainsbury's Energy Bills
86. Copies of our Sainsbury's energy account's bills
87. 3 of Thames Water Bills
88. Copies of our thames water bills
89. 3 of Barclays Euro Account Statements
90. Copies of our barclays euro account statements
91. HC2 Certificate : for 2013 and 2014
92. Copy of HC2 Certificate : for 2013 and 2014
93. Housing : Right to Buy Documents
94. Copy of our right to buy documents

I would be grateful if you could assist me with my application and grant indefinite leave to remain. If you require any further information or documents please do not hesitate to contact me.

Thank you for your assistance.

Yours faithfully,

xxxxxxxxxx

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

Facebook Sayfamıza Katıl

Sayfamıza reklam vermek için bizi ulaşın.

Email : admin@ingiltereforumu.com

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 17:35 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 248
Aldığı teşekkür: 376
Vize Türü: Vatandaş
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: Terazi
Asmissin sen dosyalara bak. Ama guzel haberlerin geldiya bosver. Artik rahatca nefes al arkana yaslan herseyi oluruna birak. Bundan sonrasi kolay. Tek stres beklemek hahaha

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 17:38 
Kullanıcı avatarı

ResidentUk yazdı:
Asmissin sen dosyalara bak. Ama guzel haberlerin geldiya bosver. Artik rahatca nefes al arkana yaslan herseyi oluruna birak. Bundan sonrasi kolay. Tek stres beklemek hahaha

bu yazıyı sonuna kadar okuyana araba veriyorlarmış kardeş :D okuyabildin mi bilmiyorum ama içimi döktüğümü düşünüyorum yeterince :)

Vatandaşlık için saymam dostum çünkü inan artık çok çok önemi kalmadı. Zaten olacak vakti gelince. Bunu atlattım ya daha artık çok umarsamam kalan süreci :)

Facebook Sayfamıza Katıl

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 17:40 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 248
Aldığı teşekkür: 376
Vize Türü: Vatandaş
Ruh Hali: Mutlu
Okudum okudum. Ben bunlarin % 5 ika % 10 civarinda bir evrak vermistim. Ama sende haklisin yasadiklarindan sonra. Herseyi ince eleyip sik dokuyor insan.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 18:03 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 198
Aldığı teşekkür: 143
Vize Türü: Settlement
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Heyecanlı
Burcu: İkizler
Hayırlı uğurlu olsun t&a artık esinle birlikte güneşli günlerde yasama vakti geldi. Herseyde vardır bir hayır. Gecmis olsun ve congratulations :) Allah bizlere de nasip eder insallah en kısa sürede.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 18:24 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 142
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Tebrikler yazini simdi okudum.bence cok guzel bir yazi t&a onca sikinti ve yasadiklarindan sonra.tebrik ederim seni azimli insan.guzel insan bence sen bize verdiklerinin mukafatini aldin.simdi huzur zamani sevgiyle kal .

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 18:31 
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1235
Aldığı teşekkür: 1012
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
Canım arkadaşım, kadar samimi bir şekilde dile getirmişsin ki yaşadıklarını, duygularını inan okurken gözlerim doldu.. Hayat acı tatlı süprizlerle bizleri sınarken; bazı insanlar daha ilk zorlukta pes eder ve akabinde kaybeder, bazılarıysa zorluklara göğüs gerer ve sonunda kazanan olurlar. Sen pes etmeyenlerdensin ve sonucunda zafer elde ettin. Evet, belki ömründen ömür gitti yaşadıklarınla ama şükür senin de dediğin gibi hala gülümseyebiliyorsun. Hayatın boyunca hedeflerine ulaşman ve daima mutlu olman dileğiyle.. Bu duygu dolu paylaşımın için ise teşekkürler.. Gelecekte başvuracağımız vize için yine bizleri bilgilendirdin. Ne vefalı arkadaşsın sen t&a.. İyi ki varsın arkadaşım.. :)

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 18:33 
Kullanıcı avatarı

Canim arkadasim pink estagfurullah ama sanki iyi niyetimle cidden destek olmaya calistigim insanlarin hatirina sanirim Allah yanimda oldu ve bana bir ödül verdi gibi hissetmiyor da degilim... Ustte de yazdigim gibi once esegimi kaybettirdi sonrada buldurdu sanki...

Gercektende kötülükle kimse bir yere gelemiyor. Kimseyi Allah yolundan sasirtmasin. Hainliklere sürüklemesin , vefasiz yapmasin...

Facebook Sayfamıza Katıl

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 18:39 
Kullanıcı avatarı

Engel yazdı:
Canım arkadaşım, kadar samimi bir şekilde dile getirmişsin ki yaşadıklarını, duygularını inan okurken gözlerim doldu.. Hayat acı tatlı süprizlerle bizleri sınarken; bazı insanlar daha ilk zorlukta pes eder ve akabinde kaybeder, bazılarıysa zorluklara göğüs gerer ve sonunda kazanan olurlar. Sen pes etmeyenlerdensin ve sonucunda zafer elde ettin. Evet, belki ömründen ömür gitti yaşadıklarınla ama şükür senin de dediğin gibi hala gülümseyebiliyorsun. Hayatın boyunca hedeflerine ulaşman ve daima mutlu olman dileğiyle.. Bu duygu dolu paylaşımın için ise teşekkürler.. Gelecekte başvuracağımız vize için yine bizleri bilgilendirdin. Ne vefalı arkadaşsın sen t&a.. İyi ki varsın arkadaşım.. :)

Engel , bir diger canim arkadasim dostum...

Allah hep sizin gibi insanlari cevremizde bulundursun. Gercekten de bazi duygularimi kelimelere sigdiramiyorum. Ben bu sitede beni uzen insanlarla da karsilastim cok ama hepsini unuttum gercekten... Aklimda sizler varsiniz... İyikide sizi tanimisim...

Bu arada formu doldururken bana destek olan Engel ve Selma arkadaslarima bir kez daha tessekkur etmek istiyorum.

Hertz abi sana verdigim sozu de unutmadim. Yakinda selma ve pink ile beraber bir yemege gidedegiz insallah ve senin hesabin benden :)

Facebook Sayfamıza Katıl

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2014 18:40 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 102
Aldığı teşekkür: 71
Vize Türü:
Ruh Hali: Duygusal
Burcu: -
tebrik ederim t&a ,bu kadar inanarak ve azimle hazirlanmissin sonucun olumlu olmasina cok sevindim ve ayrica hikayenide zevkle okudum..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: